SPOTTER

Nowa strefa SPOTTER ANTIDOTUM Airshow Leszno 2022

NOWA STREFA SPOTTER

Pasjonujesz się fotografią lotniczą, a nie wiesz jak zacząć? Szukasz nowych kadrów, niestandardowych ujęć? Zapraszamy do nowej strefy SPOTTER podczas ANTIDOTUM Airshow Leszno 2022.

Zeszłoroczne zainteresowanie uzyskaniem dostępu do strefy SPOTTER przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dokładnie przeanalizowaliśmy wyzwania i problemy z poprzednich edycji, wzięliśmy do serca Wasze opinie i postanowiliśmy przygotować zupełnie nową strefę SPOTTER.

UDOGODNIENIA

Głównym założeniem nowej STREFY SPOTTER jest poprawa komfortu oraz dodanie nowej, dodatkowej lokalizacji. W tym roku możecie spodziewać się:

  • dwóch lokalizacji (główna strefa na zachodnim końcu strefy dla publiczności oraz dodatkowa, nowa po północnej części Lotniska Leszno)
  • shuttle busa kursującego między strefami
  • dużego, wygodnego podestu i zacienionej strefy relaksu z leżakami, wodą, dostępem do prądu i internetu w głównej strefie SPOTTER
  • koordynatorów odpowiedzialnych za Waszą wygodę i bezpieczeństwo.

BILETY SPOTTER

Dostęp do nowej strefy SPOTTER będą miały wyłącznie osoby posiadające bilet SPOTTER. Bilety SPOTTER można już kupić w cenie 100 zł na stronie TOBILET.pl. Bilety SPOTTER są ważne w jeden, wybrany dzień ANTIDOTUM Airshow Leszno 2022. Liczba biletów jest ograniczona.

Bilet SPOTTER upoważnia do:

  • do wielokrotnego wstępu na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2022 oraz wstępu do wyznaczonych, zamkniętych stref SPOTTER w jeden, wybrany dzień wydarzenia (piątek lub sobota – 17/18 czerwca 2022)
  • wstępu do wyznaczonych, zamkniętych stref SPOTTER podczas planowanych przylotów, treningów i odlotów (czwartek i niedziela – 16/19 czerwca – dokładny harmonogram wkrótce)

Bilet SPOTTER wymieniany będzie na opaskę w biurze organizatora przy wejściu głównym na teren pokazów. Parkingi dodatkowo płatne, liczba miejsc parkingowych ograniczona. Osoby niepełnoletnie od 14 roku życia mogą przebywać w strefie SPOTTER wyłącznie za pisemną zgodą opiekuna (zgoda będzie weryfikowana w punkcie informacyjnym przy wymianie opasek). Osoby, które nie ukończyły 14 lat mogą przebywać w strefie SPOTTER wyłącznie z opiekunem, natomiast osoby poniżej 12 roku życia mogą przebywać w strefie SPOTTER w towarzystwie opiekuna na podstawie biletu ulgowego (w takiej sytuacji wymagana jest wcześniejszy kontakt na e-mail antidotum@lotniskoleszno.pl).