FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytanie, na które odpowiadamy “zwięźle i na temat”.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi!

Czy program pokazów będzie taki sam w piątek i w sobotę?

Program w oba dni będzie bardzo podobny i będzie składał się z części pokazów dziennych, pokazów nocnych z muzyką live i na zakończenie każdego dnia pokazów pirotechniki. Szczegółowy program będzie aktualizowany na bieżąco. Program dostępy jest również tutaj.

W jakich godzinach odbędą się pokazy?

Godziny otwarcia i zakończenia wydarzenia (otwarcie / zamknięcie bram):

piątek: 14:00 – 23:00
sobota: 14:00 – 23:00 

Godziny rozpoczęcia części lotniczej (pokazów lotniczych):

piątek: 17:00 – 22:45
sobota: 17:00 – 22:45

Gdzie odbędą się pokazy lotnicze Antidotum Airshow Leszno 2021?

Antidotum Airshow Leszno 2021 odbędzie się na terenie lotniska leszno, położonego przy ul. Szybowników 28 w Lesznie (kod pocztowy: 64-100). Wjazd na parking bramą od ul. Kosmonautów MAPA

Jak kupić bilety?

Bilety można kupić przez internet za pośrednictwem serwisu Ticketmaster.pl pod tym linkiem. Zachęcamy do kupna przez internet ponieważ w kasach biletowych na terenie imprezy bilety będą droższe.

Jakie są ceny biletów?

Bilet normalny 30 PLN, ulgowy 20 PLN (w kasie na terenie wydarzenia odpowiednio 35 / 25 PLN). Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 3-12 lat, dzieci do 3 roku życia wstęp darmowy.

Czy planowane są loty widokowe?

Oczywiście. Aby skorzystać z okazji podziwiania naszego lotniska z lotu ptaka, zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na pokazy, ponieważ loty widokowe będą odbywały się do rozpoczęcia części lotniczej pokazów (po godz. 17:00 częstotliwość lotów będzie bardzo ograniczona). Dla wszystkich chętnych, którzy nie uda załapać się na taki lot podczas ANTIDOTUM Airshow Leszno 2021, planujemy loty widokowe również w niedzielę 20g czerwca, podczas “Klasyków na Lotnisku“.

W tym roku do wyboru będą:

śmigłowiec Robinson R44 – 100 zł / 3-4 min, 150 zł / 5-6 min – możliwa wcześniejsza rezerwacja (Helicenter Poznań: 664 445 533, https://www.helicenter.pl/ , https://www.facebook.com/helicenter.Poznan)

samoloty AirLony Skylane, PLZ 104 Wilga – Aeroklub Leszczyński 

Gdzie znajdę mapę terenu wydarzenia?

Link do mapa wydarzenia: tutaj.

 

Czy planowane są jakieś atrakcje dla dzieci?

Oczywiście! Jak co roku planujemy wystawę sprzętu wojskowego, udział grup rekonstrukcyjnych, a dla najmłodszych przygotujemy plac zabaw i wesołe miasteczko.

Czy można przyjść z psem?

Tak, ale pod warunkiem trzymania go przez cały czas na smyczy i w kagańcu. Ponieważ pokazy lotnicze generują dużo hałasu, polecamy zostawić zwierzaka w spokojniejszym miejscu.

Gdzie można zostawić rower?

Przed wejściem na wydarzenie przygotowane będzie oznaczone miejsca do przypięcia roweru. Możliwe jest też wejście z rowerem na teren strefy dla publiczności.

Czy można wnieść swoje napoje i jedzenie?

Tak, pod warunkiem, że nie będą to napoje alkoholowe. Na terenie strefy dla publiczności będzie zróżnicowana oferta gastronomiczna, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy bilety będą imienne?

Tak – bilety na Antidotum Airshow Leszno będą biletami imiennymi (na imprezę może wejść tylko osoba, której dane są na imprezie). Wynika to z obostrzeń i wytycznych dot. walki z pandemią COVID-19.

Czy można zmienić datę kupionego biletu (np. z piątku na sobotę)?

Tak, zamiana jest możliwa tylko do 10 czerwca 2021. Po tej dacie nie będzie możliwości zmiany daty. Aby zmienić datę kupionego biletu proszę o kontakt na adres antidotum@ticketmaster.pl

Jestem spotterem - jak uzyskać akredytację spotterską?

Niestety jest już za późno aby otrzymać akredytację spotterską. Po prostu przyjdź, baw się dobrze i rób ciekawe, świetne zdjęcia!

Jestem osobą z niepełnosprawnościami, jaki powinienem kupić bilet?

Wstęp dla osób z niepełnosprawnościami lub/i poruszających się na wózkach inwalidzkich jest bezpłatny. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt na e-mail: antidotum@ticketmaster.pl lub prze formularz kontaktowy. Osobom z niepełnosprawnościami zostaną wyznaczone miejsca do parkowania blisko wejścia głównego (parking płatny 20 PLN).

Czy parking będzie płatny i od której godziny będzie otwarty?

Tak jak w latach poprzednich, parking będzie płatny – w tym roku 20 PLN / pojazd. Parking będzie otwarty w godzinach 13:30 – 23:30 w oba dni wydarzenia.

Czy mogę wnieść profesjonalny sprzęt fotograficzny?

Oczywiście, że tak! Zachęcamy do robienia zdjęć i chwalenia się efektami!